US Open 2017

Sa inceapa spectacolul :smiley:

Say what?! :astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished:

Ohhh, fuck!! Let the hunger games begin! Deci chiar sper ca se va duce pe teren cu atitudine “imi bag, chiar n-am nimic de pierdut. Ia hai sa ne jucam”
Chiar speeeeerrrr sa nu vad vreo cadere psihica si desnadejde! :grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::face_with_head_bandage:

hai ca promit ca tac :joy: :joy: :joy:

Ete-a naibii, e singurul GS care i-a dat wild card. Ce maimuțe jalnice și dornice de show în detrimentul sportivității :grimacing:
Cum să admiți mah participarea unui sportiv (în)dopat cu meldonium, despre care nu mai poți avea siguranța că a câștigat pe bune niciun titlu? Ce naiba s-alege de fair play??

2 Likes

ce inseamna taticul Putin? :smiley:

1 Like

io zic ca acum o sa considere ca are o scuza si anume ca o inhiba urlatoarea. da ok…am zis ca tac :grin:

Esti obraznicaaaa!! :smile:
Stai frate asa, sa vedem meciul :smiley: Nu de alta, dar lasa ca si a noastra a inceput sa urle :smiley: :smiley: :smiley:

Dar da, recunosc ca am oaresce emotii :blush:

Nu e vb doar de urlete, mai orice jucatoare ar incepe destul de iritata un meci impotriva divei penibile.
Simona n-are nevoie de scuze, dealtfel niciun jucator.
@Queen Nu ti-a cerut nimeni sa taci, scrie in pace ce vrei.

acu ca zisesi, da, am remarcat si eu ca a inceput cu strigaturi :smiley:

dar nah, poate face o figura frumoasa cu sharapova.

Andy s-a retras :pensive: . Tot nu e bine cu şoldul. Probabil ca nu va mai juca nici restul sezonului.

Konta out!

Cine e pe poziții? Ar trebui sa înceapă în 5 minute. @Zambareata receptie?

Pastele mamii lor, amanat pana la 02:45. Bag o pipa. Dar macar sa inceapa!!!

Nope. Iar amanare.

Scuze, ma mișcam , a fost deschiderea.
Urlatoarea e îmbrăcată ca și cum evoluează la bara :joy:

1 Like

Exact de rochie voiam sa zic, dantela si sclichici. Si cam stramta sus, ii ies carnuri la subrat :grin:

1 Like

Al doilea serv problem.

trebuie alergata

Cred ca e cel mai tare meci de prima runda :slight_smile: americanii comentează ca se simt ca la semifinala sau finala :slight_smile:

Da da! Rebreak!
Pai s-o alerge sa o innebuneasca pe siberianca!
Aoleu :confused: