Tenis - de toate, pentru toti :)

Miki a mai caftit-o încă o data pe Svitolina. 6-3 6-2 la Birmingham :laughing:

EXCELENT!
Simo s-a retras

Of, ce rău îmi pare de Nole ca a pierdut cu Cilic finala la Queens.
Pe de alta parte, Federica o lua pe coajă de la Șoric, în finala de la Halle :smiling_imp:
Sorana și Irina au ieșit din prima la Eastbourne.
Sa vedem ce face Miki mâine cred.
A, și Petra a câștigat finala la Birmingham.
Cam atât.

am tinut cu Marinica eu :slight_smile:

A pierdut primul set Miki, sper sa renasca acum mai ca si Phoenix :wink:

Pe ea is. Merge bine bine setul asta.
Mi-am dat seama ca de când a început iarba nu l-am auzit deloc pe nlp. Ce bine!!!

Aiurita, putea sa închidă. Sunt doi comentatori la mine, sunt ok, însă unul a zis ca a văzut multe răsturnări, sper sa nu o cobeasca.

bun break in setul 3!

@Ziggy iubitul tau l-a spulberat pe Stan :wink: ai motiv de bucurie :slight_smile:

Am auzit și eu un pic mai devreme. N-am văzut nimic, nici nu știu dacă transmit ai noștri băieții la Eastbourne. Frumosu’ lu’ mama, m-am emoționat. Acum tot citesc despre meci, se pare ca s-a miscat bine. Ok, și Waw vine după operație, meciul răniților. O sa caut și highlights.
Cu Edmundosu next parca.

yup se dueleaza intre ei insularii

:smiley:

Este atât de adorabil… Foarte greu pt băieții ăștia sa se abțină, în special Nole. Nole clar a făcut o pasiune pt Andy, sper sa nu fie prea gelos.
Novak%20Djokovic%20Andy%20Murray%202012%20Australian%20_q5rUeV6Oe6l

am vazut ca joaca in calificari pt wimbledon Jaqueline Cristian, ce draguta e!!! sper sa aibe noroc si sa auzim de ea din ce in ce mai des!

Sa-i tinem pumnii stransi :slight_smile: :slight_smile:

Vai, am scăpat-o pe Miki puțin din ochi, ma întorc și vad ca e condusa cu 5-2 în setul 2, iar Bertens servea pt meci. Am certat-o rău și a luat setul la ție break. Decisivul incepe acum. Hai Mikiduță!!!

oribil injura…

Non stop înjura. Nu cred ca scapa fără amenda grasa.

Ostapeanka next. Sa auzim acolo repertoriu. Vai mamaaaa

a castigat dar sincer cineva trebuie sa lucreze cu ea…la ora actuala ea lupta cel mai mult cu ea insasi. are totusi 30 ani…

Ha? De la ce?