Tenis - de toate, pentru toti :)

Lasa ca m-a tinut si pe mine la curent cu meciul :slight_smile: Si bine a facut :kissing_heart::kissing_heart:

si-a facut cadou frumos de ziua ei! si cred ca e si la dublu in finala

E foarte ambitioasa :slight_smile: Imi place de ea. In plus, pare si colerica :smile:

dar cu Petra nu tine figura, greu meci.

Daaa, nu va fi deloc usor. Dar lasa ca ii prinde bine la experienta.

La Madrid, imi spunea @Ziggy, incepe in forta contra Sharapovei :smile:

Maine’i finala, abia astept! Azi mi s-a intamplat o chestie bizara, deci eram atenta si bucuroasa ca in sfarsit si-a facut serviciul la 6-5…apoi nush ce m-a furat, de a inceput alt meci pana mi-am adus aminte ca ma uitam la ea :))))

Lasa mai, important este ca ai fost langa ea la greu :slight_smile:

O analiza exceptionala, interviu luat de Luminita Paul, comentatoarea mea preferata.

federel a inceput vara in iarba, pierzand primul set la Misha…hmmm

Sa nu-l vad pe chiulangiu. A stat cu burta’n sus cât s-au opintit toți pe zguri, ca si astea is mai multe, și acum e cu ochii pe Wimby, proaspăt ca o floricica. No way, Jose! Ii fac cu Voodoo. :rage:

hahaha ce razboinica esti maica :))

scria unul oo look who’s of his couch

Shhht, ca l-au dat astia pe BBC pe Andy, care cica se cam pregateste de Wimbledon. Sa vezi atunci razboinica :smile:

Auzi, dar joaca cu Misha acum, sau vezi reluarea? Ca parca l-a bătut deja pe Misha. Săracul Misha, direct de hodinitul asta a dat.

Da da da, io pt Andy mușc din ei, ma costumez în Lagerthaaaaaa. Federica, ia mergi mămică de te plimba din turul 2. Asa, ca îs drăguță.
Let’go Andy, let’s GO!
Și adică ce, voi nu mai țineți cu Andu??? :crazy_face:

Chiar sunt curioasa cum o sa evolueze. Prea usor nu o sa ii fie dupa atat pauza, operatie, recuperare, dureri.
Tinem cu el, ce sa facem :smiley:

Dacă trece sărăcuțul de primul tur, sunt happy. Ii dau wc oare? Nu cred ca are clasament pt tablou…

Ar fi chiar culmea sa nu ii dea, zic eu.

HAHA io nu tin cu Andy la modul general decat daca imi place oponentul lui mai putin… il felicit insa pt unde a ajuns si de unde a plecat si cat a muncit pt asta. de admirat