Tenis - barfe, stiri, comentarii

Vad ca face treaba buna antrenorul Simonei.

Nimic, și-a dat seama ca pierde.

Ce pușca face Domi? Nici nu a început bine meciul și federica are 3-0? Pe zgură?!?

A castigat Thiem.

Bravo Simo, bravo Domi

Bine ca și-a revenit, ma luase cu emoții.
Hai Țițirel, primul set adjudecat.
Sloane e la înghesuială vad.

Hai Țițirel, închide acum!!! Nu te pierde cu firea!

M-am uitat la Stephens cu Berthens, slabut joc. A castigat Kiki.

Domi are break deja, în al treilea game.

Eu m-am uitat la băieți. F f tare Țițirel cu tânărul zverev, apoi Rafa l-a executat pe Stan.

Dar ce-a patit Djoko de a jucat asa de slab in finala la Roma?

L-a obosit rău piticul atomic de swartzman whatever his name is, iar înainte de el, deplo i-a făcut viata grea. Nu a mai avut norocul de la Madrid. Plus, l-a avut în fața pe Rafa în finala. Acum hai, ca a adunat destul, sa mai lase și pe alții :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Nici nu începu bine Roland Garrosu ca Angi e out. ale noastre intra mâine in acțiune

Oh, pai se joaca tururile deja? Gata, ma fac om serios, ma ocup de topic dedicat în cel mai scurt timp.

1 Like

Pentru ca indiferent de banii din buzunar, lipsa de educatie si de bun-simt iese la iveala.
Si de ce sa nu semnalizam tarania de birt?!

“They do not know how to write or read, but every time someone comes from there, they come out with technical knowledge from A to Z.”

Astia pana nu te fac sa iti crape obrazul de rusine, nu se lasa.

:grin::grin::grin:

Delpo iar și-a rupt ceva la genunchi. :pensive:

Avem un nou wta no 1, Ashley Barty!! Yessss. Osaka întra în depresie definitiv cu gândul la puncte :joy:

2 Likes

:blush: :blush:

Daa, nu pot să-ți spun cât m-am bucurat, deși nu am văzut meciul. Dragul de el, măcar acolo, o mica bucurie, e turneul lui de suflet.