Seriale - 2019

Deci, pe cine omoram?:joy:

Meryl Streep a intrat in forta din ep 1.

Like mother, like son.

Eu ma uit la Catch 22 pt moment. Mi a placut cartea f mult. Iar serialul nu m-a dezamagit.

1 Like

Clar de tot :rofl: Meryl in forța draceasca

1 Like

Am sa-l controlez pe asta

1 Like

Ahh, si eu pandeam serialul si chiar eram curioasa cum e. Mi-a placut si mie f mult cartea. Ma apuc si de film in curand.

Este f dur asta al tau, bun dar heavy. Mi se pare funny ca Richard Gere chiar are un baby de câteva luni cu o spaniola de vreo 35 ani :wink:

1 Like

Mie-mi place maxim!
Mda, viata bate filmul :joy:

Ăsta, serial bolnav la cap

Hihi dar sunt mortale cele 2

2 Likes

Hai ca l-am terminat dar ma abțin sa comentez sfârșitul pana nu l-ai dat gata și tu

Asa de rapid?
Eu sunt de abia la ep 8.

Ce serial e cu Meryl? Eu am inceput ieri serialul cu Richard Gere si am adormit cu succes.

sezonul 2 din Big Little Lies

1 Like

A inceput?! Ia sa caut zilele astea.

Mai am un episod din Killing Eve si apoi caut altceva.

m-a luat o raceala si nu pot face altceva…
Alte recomandari mai ai?

Am vazut episodul 2 din Mother Father Son. E cam creepy sau mi se pare mie?

Nu prea.
Noi avem cinemateca in weekenduri. Am vazut “Vacanta la Roma”, urmeaza “My Fair Lady” :slightly_smiling_face:
Te tenteaza?
Insanatosire grabnica!:hugs:

Mie mi-a placut.

1 Like

Mulțumesc! Nunteala faina :slight_smile:

1 Like

When They See Us cred ca e singurul film/serial/documentar/filmare care a reusit sa imi dea nopti nedormite, cosmaruri si tasnitori in ochi.

Mi s-a parut mult mai greu de digerat si de acceptat decat Cernobilul. Cu toate astea chiar va recomand sa il vedeti.
Pe langa realizarea absolut impecabila si actorii care au jucat de milioane chiar cred ca e important sa ne readucem aminte ca viata e a dracului de nedreapta si ca nimeni si nimic nu e pana la urma prea ferit de coruptie, rasism, nedreptati.

Dupa ce vedeti filmul, merita de vazut emisiunea lui Oprah pe subiect.

https://www.netflix.com/gb/title/81147766

1 Like