Prima cafenea

1 Like

Esti obraznica! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JE? da de ce?

Auzi la ea saorma! Vorbesti de mort in casa spanzuratului! :smile:

1 Like

sa te auzim noi pe tine la iarna, flipper :)))))

1 Like

Siktir :)))). Pffff, gata??? Deja mama e tigan??? Ajungem la d’astea??? Abine! Hai pa!

1 Like

@ChickyG Au terminat City, gata? Ceva loc de aruncat puradeii 2-3 ore au facut? Asta e prima conditie sa pot sta linistita la o cafea :smile:

Auu, m-am infoiat în pene de mândrie. EA e!
Gata, de amu sa nu mai aud comentarii despre prețul abonamentului.
@Ziggy, n-am studiat în detaliu. Mai trag o raită si-ți spun.

@ChickyG Acum doar daca iti sare-n ochi. Nu iti strica plimbarea :smile:

:)))) cu Mezei n’ai prins ore? Sa vezi ce ore tine ea. :d

1 Like

pfoai , ce ma omorati cu salile voastre !!! Si io mor dupa niste cartofi prajiti . Pe care o sa ii si mananc . Si maine o sa ma dau cu capu de pereti , ce rau o sa imi para!
Ca si io vreau sa fiu slaba si cu abdomenu plat si fara celulita.

flipper , ia-ma asa mai piano , mai cu blandete :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ma bucur tare ca va revad desi nu stiu chiar de toate care sunteti , de ex Ziggy :slight_smile:

Saam , chiar i-am spus Dariei ca mi-e dor sa te citesc . :slight_smile: Tot asa cu inflacarare te iubesti cu Actualul :smiley:?

O singură dată, cred.

Uite aici au niște midii bestiale.

1 Like

Ce-am muncit io singurica sa-mi fac garam masala asta… Mai am inca intr-un borcanel si miroase divin. :smile:

2 Likes

@Ecaterina Ziggy a venit de pe alta planeta… :smile:

O,da! Din amor ghebos s-a mutat la mine in oras, acum ne despart 12 minute cu tramvaiul :smiley:
Am plecat de la fosta joaba, acum ma doare in spitz ca se stie. Oricum i-am povestit sefei mele cu mutl inainte sa plec de la ei si mi-a zis ca aia e o tampenie, ar trebui sa mi se falfaie ce zice lumea, Dar nah…

2 Likes

Hielau! :sweat_smile: Ce de vorbe, ce de lume si eu-s pe langa ca nu va prea cunosc, da’ o sa recuperez cu timpul. Iar daca-i vorba de pofte si sport, mi-s campiona la primele, ca de sport m-am lasat de vreo luna. Si ma simteam bine atunci si vinovata acum. :stuck_out_tongue_closed_eyes: In schimb nu pot sta fara o provocare cat de mica, asa ca fac 30 days plank challenge. Sunt la a 10-a zi cu 60 secunde si voi creste progresiv pana la 5 minute. Ce-o sa fie, o sa se vază…sper. :muscle:
Pi curand!

@doarunom ia sa-mi zici si mie cum e treaba asta, sa ma apuc de ea in acelasi timp cu squats challenge, ca vreau sa ma gaseasca mr. asa… o diva.
Iti dau un indiciu, de la A la Z :laughing:
Si bonus, mi-au placut pozele din targ :wink:

Hahaha, sa incercati plansa dupa 20 de sprinturi scurte :))) cand aveti respiratia n ochi :)))) sa vezi atunci blestme. Ps: “e” doo feluri de plansa, pe antebrate si pe palme. Plansa pe palme, dk ma pot esprima ca cizma, e buna si pt umeri. Dacat ma bag in seama.

@flipper prinde bine sa stim. Eu acum nu ma vait de kg, alea 3 de care zic is povestea vietii mele, de 25 de ani repet placa asta. Inca sunt XS. Dar tre’ sa pun o forma pe ici pe colo.