Prima cafenea

Kitty, te duci si gata. Te duci, o zi. O sa te doara si sub limba, dar te duci iar si iar si iar. Pana nu te mai poti lasa.
Eu am trecut la next level. Antrenament la sala, apoi inot (sau invers, ca-s in aceeasi cladire) 3 zile pe saptamana. Sala si alergare, 2 zile pe saptamana. Mananc cat un taur, am tot 53 de kile.
Acum il las pe Actual sa se joace niste tancuri, in max 30 min, punem doua zdrente pe noi si iesim la alergat. Nu te baza pe prietene, te duci la sala pentru tine, nu sa socializezi!

la mine nu a mers strategia asta :smiley:. da, faci cat de cat, dupa ce treci de momentul cu epuizarea, dar sfarsesti prin a te lasa de treaba asta cu succes, ca nah…nu se indragosteste toata lumea iremediabil de sala chiar daca insista. daca nu are de gand sa devina o sportiva de semi-performanta, eu zic ca si daria, sa gaseasca un sport care ii place. mie mi s-a potrivit sportul pe care l-am recomandat si mi s-a potrivit manusa, adica in sensul ca ma duc cu drag, fara prietena la brat, fara nazuri, de 5-6 ori pe saptamana :smile:

1 Like

Evident ca tre sa-i placa. Doar n-o sa se antreneze Tough Viking, daca ei ii place sa danseze :smile:
Ideea era ca si daca danseaza, tot o sa doara si o sa-si blesteme fiecare muschiulet si tendon din trupusoru-i neantrenat!

Auzi bre Daria, cacarisesc cafeneaua cu niste gastronomie? Nu c-am gatit, dar as manca. Frate as manca niste spaghete cu fructe de mare si scoici Saint Jacques, in sos de vin. As manca, de-am diluvii in cavitatea bucala!

1 Like

oameni buni, nu imi place sa fac nimic, nu is decat planta in timpul liber. nu stiu cu role, nu stiu cu bicla, aqua gym imi place, la dansuri nu am mai fost din martie, nu eram nici acolo vreo stea, stati linistite:)) azi aveam ocazia sa ma duc, am preferat sa stau in pat aiurea. sunt curioasa maine cat costa la sala abonamentul si daca ma pot duce si la ore aiurea din zi sau mai spre seara.

Ma duc s-alerg. Reviu!

:))) bine mah nestelutza, can ma duc la sala o fac o tura in plus pt tine. Hai ca m ai spart :))). Je pa person fizic neautorizat nu ma duc sa fiu steluzda. :stuck_out_tongue:

1 Like

da, madame, doream sa spun ca nu ma omor cu sportul si nu simt ca excelez in treaba asta, deci nici placerea.

Tradu treaba cu excelatu ca nici io nu cred ca rup fo norma, da nah, ma chinui p’acolo ca oama.

imi fu dor de tine, TFlipper:) si de stilul tau. nu stiu bre, ce ma tot batzai! sunt delasatoare, putoare.

1 Like

Asta vazui, da, ca sa vezi :))) si io :))), sa tinem secret zic. Misca kuru la sala si lasa vaicaritu ampulea ca nu mai incapi in nici o rochie porma. Ps: zi merci ca fusai dragutza :))))

imi fu dor de toate, asta ca sa ne intelegem. am in august nunta, si daaaaaaaaaa, nu m-am schimbat, am sa modific rochia de anul trecut din ian, aia de zicea queen ca e de plaja…

Avai :))))) nunta ai zis??? Rochie??? Hai baga mi as!!! :)))))) asta chiar ma face sa vreau sa fac flotari sau sa stau in plansa. :))))))

taci fata, am scapat de 3, asta e ultima din august! bine ca am fost in carantina toate:))

Fata, ma faci sa mi doresc sa fie sala deschisa noaptea si sa te tarasc acolo :))))) nici acu n am uitat tona de lincuri :))))

1 Like

Vaai:))) ce fete rele:))

Cine mah? Unde? :)))

noroc cu daria ca a fost fata buna si ne-a dat teren de joaca:)) chiar mi-ati lipsit.

Propun in cinstea ei sa te duci la sala, vezi, e un bun mod sa multumesti :)))))

1 Like

bre, nu o influenta pe daria. las-o pe ea sa spuna ce isi doreste:))