Online Shopping

Mi-am comandat un fier de calcat ca nu mai am curaj sa il folosesc pe cel vechi, i s-a stricat talpa de tot si lasa un fel de scame negre. Pe cel nou il asteapta un munte de haine.
Si bonus un kettle Breville de inox, mi-a sarit in ochi ca era la reducere 65% si chiar aveam nevoie pentru ceaiuri.
Cu putin noroc ajung azi.

Si… au ajuns! :smile:
Si sunt foarte multumita! :smile:

Hai sa le folosesti cu placere :smiley: dai un ceai, daca tot ai fierbator nou :smiley:

Hai ca pun un ceylon putin mai incolo.

1 Like

https://www.amazon.co.uk/Hello-Kitty-Fair-Isle-Shortie/dp/B00O8XVL9E/ref=sr_1_1?s=clothing&ie=UTF8&qid=1468835217&sr=1-1

ca tot vorbeam de pijamele hello kitty :joy: Pacat insa ca nu este din bumbac…nu stiu de ce ai vrea sa dormi in plastic…

Haha, scump dom’le, scump :smile:
Vorba ta, nu prea e fantastic sa dormi in plastic :laughing:

Aveam in minte de vreo 2 ani un outfit: tenisi si fusta tulle…si am gasit intr-un final la un pret rezonabil. Incerc sa pun poze:

Am ales un roz pudrat.
Si tenisii:

1 Like

Se vede bine…ok…
Am gasit la reduceri Mango o geaca de blug pana in talie, versatila si usor de asortat inclusiv la fusta de tull mai sus mentionata si o fusta…o nebunie, fluida si foarte purtabila pe calduri extreme:

Poseta e faina doarca nu am cascat bine ochii la poze si nu am vazut ca nu are sistem de inchidere, se leaga cu snururile din dotare.

Maieul si bluza fina din tricot au fost la preturi foarte mici si sunt destul de bune calitativ. Recomand.
…ce-mi place sa pun poze :grinning:

2 Likes

Ohhh, dar ai praduit ceva @Monica :smiley: imi plac, sa le porti cu placere.
Fusta aia roz chiar pare ff misto pentru calduri si pare si usor de asortat la diverse.

Multumesc! :)…si mai am o lista…
De exemplu:

Si cireasa de pe tort:

2 Likes

Sa le porti fericita! @Monica :heart_eyes:

Merci, merci :slight_smile: Si ca sa fac haz de necaz…daca ma marit imi cumpar si restul…

3 Likes

Wanted! Le face un amic de-al meu din Sankt Petersburg. Nu acum, ca is cheltuieli cu scoala, iar santier la casa etc… Dar de Craciun sau de ziua mea, nu-l iert! Greu sa ma decid pe care-l vreau, parca vad ca ii cer doua :joy:

Ce interesante sunt!!!
Mie primul si penultimul imi plac cel mai mult.

Sunt multe modele, am ales asa, cateva. Pun link https://vk.com/market-20327649
Primul l-am ales si eu, Indiana 2 se numeste, sa vad al doilea care va fi :laughing:

1 Like

Wow, ce misto sunt! Si m-am asteptat sa aiba niste preturi astronomice, am fost foarte placut impresionata de banii pe care-i cere. Oare cata vama mai vine pe ele?
Si cum o fi cu transportul? Clientii nostri rusi, cand au ceva de trimis inapoi la noi, fac tot feluri de giumbuslucuri sa nu trimita direct pentru ca cica-i foarte complicat si scump.

Mie-mi plac primul și al 3-lea.
@Ziggy, fa și tu o afacere cu nenea ăla și devii reprezentant oficial în RO.

@ChickyG Eu si afacerile :joy: E un pustan cu pasiuni misto, calatorii prin lume, foto, si face treburile astea.
@Travelerista Pai eu o sa-i spun sa mi le trimita drept “gift” si apoi nu cred ca mai sunt probleme cu vama. Sau ma rog, sa declare o suma modica, cat sa nu se incadreze la taxe. Banii vad eu cum ii pun, mai e pana atunci.
Oare prin posta normala nu mere?

Mai e o varianta pentru trimis, de fapt pustiul este estonian, si merge la parinti la Tallinn. poate de acolo…