Loc pentru taifas

Nah, pulled …whatever e suculent, asta e carne fripta, care-a stat in frigider. Si sclifositul ala, nu se omoara dupa carne in sos.
Fac o oala tzapana de zamela si l-am linistit!
Pe tema asta, azi mananc la coreeni. Bibimbap, ca mi-e o pofta de mor!

Buna dimineata!
Dimineata inca e un frig de zici ca e iarna. Sunt 3 grade. In timpul zilei se incalzeste pana la 12-14 grade. Trebuie sa ma imbrac in mai multe layere pe care sa le dau jos pe parcursul zilei.

Am gasit o oferta buna de vacanta in Cancun si ne cam bate gandul. A fost careva?

Io sunt usor cu capsa pusa, ca imi curg mucii si tusesc si am chef sa fumez si nu pot fiindca ma apuca si mai rau tusea si pana maine seara trebuie sa fiu apta de party :smile: .

Azi facui 40, deci am primit tricoul pe care mi l-am dorit de la stagiari :rofl::rofl::rofl: . In rest, nu simt nicio depresie si n-avui nicio revelatie existentiala, am un vag junghi in coaste da’ cred ca e de la efortul de tuse nu de la prefix…

5 Likes

La multi ani @Mother_Abigail

Petrecere frumoasa!!! :smile: Superb tricoul :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

La multi ani @Mother_Abigail :champagne::birthday::cherry_blossom:

Foarte tare tricoul! :smile:

1 Like

La multi ani, @Mother_Abigail!
Habar n-am avut ca imi erai atat de apropiata, ca varsta :smiley:
Credeam ca esti muuuuuult mai tanara!
Tricoiul rulz :rofl: :rofl:

1 Like

Pen’ca paream tinerica si tampa? :rofl::rofl::rofl: Glumesc!

Multumesc tuturor pentru urari! :kissing_heart:

Te complimentam, dar chiar nu păreai de 40j dă ani :grin:

1 Like

M-am prins, da’ ma rasfat si io, ca azi mi se permite…

Ii intreaba pe copchii la gradi ce le place cel mai mult la ma-sa, si al meu zice: mie cel mai mult imi place de mami cand se prosteste! :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

La mulți ani!! E mișto la 40. Am sărbătorit deja 3 bdays cu prefixul 4, nu m-au deprimat deloc :grin:

3 Likes

La multi ani!

1 Like

Nu pot sa cred, Ziggy!

1 Like

Nici eu :joy:. 42 împliniți și mintea de piți :rofl:

2 Likes

Mi-ai adus aminte cati ani am, de fapt :slight_smile:

2 Likes

La multi ani! @Mother_Abigail si distractie fara masura la party!

1 Like

La multi ani!:champagne::clinking_glasses:
40 mi s-au parut cei mai frumosi!

2 Likes

La multi ani @Mother_Abigail, mamica tanara si vesela ! :smile:
Au astia un mod de a face copiii sa dea tot din casa, de te apuca jalea.
Card primit de prietena mea, de ziua mamei : " Mamei ii place berea Corona!" :beer:

4 Likes

Neata doamnelor!

M-am trezit cu gatul usor in pioneze. Cred ca ma incearca o raceala primita probabil de la copilul unor amici. Au astia mici niste barzauni care pe adult il doboara in timp ce ei sunt cu energia pana in tavan.

Sa avem o saptamana buna si productiva.

1 Like

Deci am avut party-ul vineri, am primit o basculanta de flori si cadouri supertari, nici macar o nuca in perete: parfumuri, bijuterii rock, carti, genti, esarfe, vouchere de cheltuit bani la mall, :rofl::rofl::rofl: Se stransera 41 de oameni :grin: , s-a terminat pe la 3 a.m. Io mi-am facut o freza mohawk, sterg mai tarziu!

9 Likes

Tare bine ti-a stat :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Like