Hair Styles, Cuts, Color Ideas & Trends

Daca tot am inceput anul 2017, azi am dobandit o noua culoare de par :smiley: Sa vedem daca reusesc sa incarc si poze…

Before

After

Sa iti fie de bine!! Te prinde de minune culoarea.

Vai ce dor imi este de nuanta de asta :cry: Acum eu sunt un roscat mai aprins…dar ce mi-as trimite parul cu avionul pana in Bucuresti sa aiba parte de o revolutie…tot pe tente roscate dar revolutie sa fie ;))))

L-ai si decolorat?

Da, dar cu decolorant slab tinut mai mult pe par sa nu-mi ard claia.

Aici m-am dus de doua ori special sa imi pastrez culoarea asta, absolut de fiecare data mi-au zis ca se face doar din vopsea. Le-am tot tocat ca trebuie musai si un pic de decolorant…neehhh…stiu ele mai bine.
Draci, a iesit mult mai inchis si fad.

Moamă, ce faină e culoarea! :heart_eyes:

Misto culoarea, dar super misto si parul :heart_eyes:

Am fost azi la coafor sa-mi tai un pic varfurile.

Before…

…and after!

WOAAAAAAAAAA!!! Sa iti fie de bine!!! :slight_smile:

Asta da schimbare!!! Si eu mi-am propus sa bag din nou foarfeca in el la modul serios. Astept insa sa ajung acasa.

:joy: Cu varfurile taiate parca esti alta persoana din spate. Misto, as vrea sa vad si din fata noua frizura.

Pentru ca aveam parul varza, varza si nu am cum sa ajung acasa prea curand, multumita si doamnei @Zambareata care mi-a dat ideea, am incercat inca un salon de aici. Romanesc, departe de mine cu draci…darrrrrr…FINALLY cineva face treaba buna si repede :smiley:

Cool! :clap: :heart_eyes: Merita sa te duci pana nu stiu unde pentru un frizer bun.
Numai camasa de pe tine poti s-o pui in cui cu noua culoare de par.

Fix la asta ma gandisem si eu :smile: Ca nu mai merge purtata :smile:
N-are nimic, pentru par merita cumparate alte camasi :slight_smile:

Sa-ti fie de bine! Maine merg cu picii la mall, dupa haleala nu stiu ce ii bag la locul de joaca, cu gandul sa prind un scaun la salon sa fac si eu ceva cu pletele. L-as scurta si eu asa dar m-as abona o buna perioada la placa, am un par expandat in legea lui, nici cal nici magar. O pacoste!

Multumesc! :-*
Eu cred ca ti-ar sta bine cu parul asa mai retezat si dc nu bagi musai placa in el. Ai par frumos si nu cred ca trebuie musai sa stea la linie.
Pentru ca nu stiu de ce am impresia ca nu vei avea timp sa stai sa il coafezi constant.

:fearful::fearful::fearful: Ce făcuși soro? Așa vârfuri mari aveai?
Cum să retezi tu frumusețe aia de cosiță, Cosânzeana mea?? :sob::sob::sob:

Am fost si eu la un pas miccc, miccc de tot sa tai si eu pleata scurt de tot.
Dar m-a oprit un monolog interior: “stii ca esti lenesa, nu?” “stiu” “Ok, daca iti face o tunsoare pe care trebuie sa o ingrijesti macar putin, inainte sa iesi din casa, stii ca vei injura de toate cele in fiecare dimineata, nu?” “Ia lasa-l asa mai retezat, sa il pot prinde si in coada” :joy: :joy:

Sa va fie de bine tunsorile fresh. M-a enervează parul prea lung vara, dar creste greu si nu pot sa il tund, cu o pălărie, o bentiță sau o impletitura ies din monotonie.

;;))) o reducere la nota de plata nu ar fi facut si ei :smile: