Game of Thrones sezonul 8

tocmai am citit pe fb ce se intampla in ultimele 2 episoade
tragic :))))
acum pot sa ma uit la ele in liniste :))))

N-am avut rabdare si m-am uitat in seara asta la episodul 6, cel care a scapat pe net. Apoi, pentru ca snowdrop mi-a dat ideea, m-am uitat pe niste spoilere pentru finala.
Eu nu pricep de ce s-au grabit asa de tare sezonul asta? Serios, ce a fost cu alergatura asta prin scene, cand puteau foarte bine sa faca 10 episoade, ba si 12 pentru amarati din astia prinsi de poveste, ca mine.

Dragoneasa in real life e simpatica rau, iaca ce a pus pe instagram

4 Likes

Gata, a vazut toata lumea ep 6? Dam cep la comentarii?
Astept o deschidere din capitala :wink: chiquita, receptie

Inca putin :smile:

Draci!!! Se impute treaba. Au un dragon putere, nemernicii!

Gata! Il vazui.
Bai, e cea mai misto serie ever!!!
Am trecut intr-un minut de la extaz - cum se tineau turturelele de mana :smile: - la agonie, cand a deschis mortaciunea XXL ochii lui de peruzea :smile:

1 Like

Ma baga in boala.
Au fost faze cand ma uitam cu coada ochiului la ecran, de frica sa nu-l vad pe vreunul hacuit de mortaciuni.

Si dragoneasa, i-am iertat toate pacatele.
A fost suuuuuuuuuuper misto cand a aparut calare pe dragon parjolind de zor la frigarui de mortaciuni.
Epica, frate!!!
Mai ca m-am indragostit de ea :smile:

3 Likes

De amu, Emilia Clarke e Ecaterina Teodoroiu in varianta HBO :smile:

Da’ sa va arat ce-am primit azi cadou din partea lui fiu-meu. Cica l-a vazut pe un pacient citind-o :smile:

1 Like

:fearful:
Am deschis gura prea devreme?

Nu nu, ca doar te asteptam!:grin:

:wink:
Nu ma pot opri, atat sunt de entuziasmata de episodul 6.
A tinut si mai mult de o ora. Pai da, alta viata.

Da, foarte misto dragoneasa. Tinuta, machiaj, atitudine.
Foarte foarte necajita pt dragonas :disappointed_relieved: .zici ca se transforma? Pffff

Nu mai zic cat de mult mi-a placut ca nu a parasit zidul fara el. Asa fata draga!

1 Like

Dar de ce nu o vedeti combinata cu piticania? :grin:

Eu vad piticania cu Sansa. Pe bune. A scapat-o de nebunii din familia lui, ar fi cazul sa-si continue relatia.
Daca nu ma insel, sunt inca casatoriti, right?

Fiu-meu s-a jucat pe calculator pana acum. Amu, la 2315 s-a apucat sa vada ep 6.
Intru la el si zice: ai vazut ursul ala de la inceput? Daca prind astia un dragon si trece in tabara lor?
:smile:
Ei, nu ma-nnebuni? :wink:

2 Likes

Eu sper sa nu se cupleze Sansa cu piticania, s-o mai gasi vreun flacau in cele sapte regate!